Historie našeho klanu

Historie klanu Company of the CzechoSlovakia Tankers se začala psát dne 26.12. 2017. Náš velitel si v té době řekl, že prostě založí klan, kde bude hrát se svým mladším bratrem.

Aby se nenudili, tak nabrali pár lidí, respektive přidal se k nim Petr(kocek1). Hned jak byl přijat, dostal funkci výkonný důstojník, protože žádného jiného neměli. Petr svou funkci vykonával velmi dobře, a nejenom, že nám založil Discord sever, který kvalitně zprovoznil, ale také nabral spoustu nových lidí do klanu.

Klan se najednou rozjel. Lidí přibývalo a začaly se jezdit odřady-klan prosperoval. Po nějaké době nabírání dobrých, a vyhazování špatných hráčů Petr nabral i Radka(Rad04). Radek byl velmi ambiciózní a chtěl v klanu něčeho dosáhnout. Od začátku, kdy měl teprve 4. úrovně tanků a měl hodnost záložník se snažil něco dělat pro klan. Založil webové stránky klanu, pomáhal dělat porady a tím ulehčoval práci Petrovi. Po pár dnech měl roli Mladší důstojník, i přestože neměl tank na šarvátky. Za asi týden na to si Radek vyzkoumal tank T-34-85 a byl povýšen na zpravodajského, a poté i na výkonného důstojníka.

Bohužel klan v té době měl i stinné stránky. Hráč kokosek, který tehdy byl bojový důstojník, a měl v celku velká práva udělal velmi neuctivou věc pro klan. Kokosek po nějaké době v klanu byl nespokojený, a tak chtěl odejít. Nechtěl jentak odejít a chtěl po sobě něco zanechat (toho názoru se dnes domníváme, přesný důvod nám není znám), a tak si vymyslel pár věcí, čím nás poškodí, abychom si na něj pamatovali. Kokosek nám odstranil většinu textových a zvukových kanálů na serveru, ty zbývající kanály sprostě přejmenoval na nadávky směrované na vedení. Napsal nám pár výhružek a Radka povýšil na nejvyšší možnou roli důstojníka (zpravodajský důstojník). Zbytek klanu, který mohl spravovat degradoval na záložníky. Přibližně v jednu hodinu ráno, kdy dílo dodělal odešel z klanu.

Po kokoskově útoku na náš klan jsme se vzpamatovávali velmi těžce. Jako první Radek navrhnul, aby se založil rovnou nový server. Z technických důvodů se tedy na starém serveru ponechalo jenom pár základních textových kanálů, a lidé byli vyzváni, aby se přesunuli na druhý. Nový server založil Petr, postupně, hlavně s velikou pomocí Radka se začaly obnovovat kanály. Přes 25 zvukových kanálů, více než 20 textových kanálů-to vše museli Radek a Petr sami zvládnout vytvořit, jenom podle toho, co si pamatovali, že na starém serveru kdysi bylo. Trvalo jim to asi 4 dny, než dokázali znovu sepsat pravidla, a doplnit i ostatní textové kanály. Po týdnu se většina lidí již na druhý server přesunula, ale někdo ne. Ten, kdo se nestihl přesunout na druhý server do týdne měl 2 týdny do úplného vymazání starého serveru, po té době byl vyhozen z klanu.

Klanu se opět začalo pomalu, ale jistě dařit, měli jsme nového náborového důstojníka Pavla, a lidí přibývalo. Společně Radek, Petr a Pavel nabírali spoustu rekrutů. Jezdily se odřady, které velel například náš bojový důstojník Timotej. Byl velmi dobrý velitel odřadů, a nejenom to, klan se v té době jmenoval Czech Masters [CZEM], a Timotej nám vytvořil nové logo klanu, a mohli jsme se jím konečně i pochlubit.

Dny klanu přibývaly a po dalších týdnech fungování klanu vypukla klanová vzpoura. Petr, Pavel a asi 5 rekrutů odmítali Lukášův(velitelův) přístup ke klanu. Domlouvali se, a chtěli to změnit. Radek ho i přesto podporoval, a zůstával s ním, ale po několika týdnech provokání a dokonce i nadávek se Lukáš rozhodl udělat VELMI razantní věc. Chtěl odejít z klanu. Stalo se to během chvíle, Radek zrovna byl pryč, když Lukáš oznámil, že odchází. Musel ale někomu předat velení, takže se zeptal Petra, jestli chce být velitel, ale Petr nechtěl a tak velení předal Pavlovi (v té době měl třetí nejvyšší hosnost z klanu, nad ním byl ještě Radek a Petr). Pavel začal dělat odřady a nabral pár lidí, po několika dnech domluvy se s ním Radek dohodl, že velení předá jemu. Radek je oficiálně náš nový velitel. Radek dal Pavlovi hodnost výkonný důstojník, a začal také nabírat lidi, a zlepšovat klan. Pavel se ale po jedné Radkově zprávě rozhodl také odejít z klanu, i když v celku bezdůvodně-chtěl, aby s ním odešlo více lidí, a tak se taky stalo. Odešli Marek a Darek.

V období změny vedení se Petr bohužel jako hodnost výkonný důstojník rozhodl také opustit klan. World of Tanks ho přestalo bavit, a nebyl ani moc aktivní, takže klanu to tolik neuškodilo, ale Radek se na něj spoléhal. Naštěstí zůstali v kontaktu, takže se Petr po několika týdnech opět vrátil do klanu a začal být aktivní.

Poté přišel i třeba náš bývalý proviantní důstojník Maty, který se odstěhoval do Kanady, a také mu ukradli účet ,,škoda, byl to dobrý hráč''. Lidé opět přicházeli a odcházeli a Radek se po nějaké době rozhodl klan přejmenovat na Company of the CzechoSlovakian Tankers [CCST].

Do klanu se vrátil i Timotej! A to i přes značný odpor vedení. Radek se rozhoduje, že se pojede globální mapa, ale klan se neskládá, takže se odkládá. Marek s Darkem mají dnes svůj klan. Pavel do dnes pravděpodobně wotko nehraje, a není v žádném klanu.

Company of the CzechoSlovakia Tankers © 2018 | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky